Werking

"Wij kunnen niet toveren" is één van de meest gebruikte slagzinnen op kantoor.

MAN architecten staat voor een team van gedreven perfectionisten, architectuur-enthousiastelingen, interieurontwerpers, levenskunstenaars. Dat het kantoor groeit is een feit maar geen doel op zich. Dat MAN een multidisciplinair ontwerp-en coördinatiebureau voor architectuur en interieur is, dat blijkt uit de dagelijkse activiteiten. 

Zoals elk architectenbureau vermoedelijk als zijn taken beschrijft, zo luisteren wij ook naar onze klanten, werken wij nauw samen met opdrachtgevers, ontwerpen we duurzame gebouwen en doen we aan sterk budgetbeheer.
Kortom u kan bij de meeste architectenbureau's terecht voor totaalprojecten van A tot Z waarbij zij zorgen voor een duidelijke meerwaarde en dit alles dan nog eens met de bijstand die men mag verwachten van een zichzelf respecterend kantoor.

Kunstenaars zijn we niet, bouwmeesters absoluut wel! MAN architecten ambieert om met zijn ruimtelijke vormgeving een impact te hebben op mens en stad, op micro-en macroniveau en om meer te doen dan de louter droge en nogal voor de hand liggende taken die een dergelijk bureau zou moeten doen.
Uiteraard zijn 'onze' gebouwen ontworpen met hedendaagse technieken, materialen en energie- en duurzaamheidsscores.  Wij doen daar zelfs zeer ons best voor.

MAN architectuur gaat over andere zaken en is niet enig, maar toch zeldzaam in zijn soort. Dit bureau gaat niet enkel over vorm, maar ook over inhoud. Een stijl is er niet, wel een methodiek.

Architectuur kan je toch niet los zien van het interieur; ook niet van de site waarop het staat, ook niet van de buurt waarin het zich bevindt, ook niet van de tuin die het omringt en zeker niet van de mensen die er wonen, werken, leven & spelen.

Gelukkige, blijmakende en verbindende architectuur is een term die redelijk dicht komt bij de perfecte omschrijving. Klaar voor de toekomst en zin om te bouwen, goesting en interesse. Meubels, interieurs, gebouwen, woonsites, ...particulier & openbaar.

Ontwerpen doe je vanuit een visie, een brede achtergrond met restricties, maar ook vanuit opportuniteiten.

Ons businessmodel is vermoedelijk niet het meest economisch verantwoord want in se doen wij alles wat ruikt naar ruimtelijke vormgeving in plaats van op zoek te gaan naar niches.

Ontwerpen is onze niche.

MAN drukt met graagte zijn stempel op enige manier in zijn stad, in andere steden, in gebouwen voor en met onze klanten.

Medewerkers

Bas Wauman

Bas Wauman

  • Vennoot
  • Architect-Zaakvoerder
  • Veiligheidsco√∂rdinator

Henry Van De Velde Instituut, 2002

t +32(0)3 369 96 83
bas@man-architecten.be

Olivier Daelman

Olivier Daelman

  • Vennoot
  • Interieurarchitect

Sint-Lucas Gent, 2004

t +32(0)3 369 96 83
olivier@man-architecten.be

Liesbet

Liesbet

  • Architecte
  • EPB - Verslaggever
  • Projectarchitect

Henry Van De Velde Instituut, 2005

t +32(0)3 369 96 83
liesbet@man-architecten.be

Stefan

Stefan

  • ARCHITECT
  • Projectarchitect

Henry Van De Velde Instituut, 2002

t +32(0)3 369 96 83
stefan@man-architecten.be

Gert-Jan

Gert-Jan

  • ARCHITECT
  • Projectarchitect

Artesis Antwerpen, 2011

t +32(0)3 369 96 83
gert-jan@man-architecten.be

Barbara

Barbara

  • Doctor in de burgelijke ingenieurswetenschappen
  • adviseur bij MAN-architecten

Industrieel Ingenieur Bouwkunde, Preventieadviseur niveau 1, Milieucoördinator niveau A

t +32(0)3 369 96 83

Diana

Diana

  • Architecte

KULeuven, 2017

t +32(0)3 369 96 83
diana@man-architecten.be

Eline

Eline

  • ARCHITECT-STAGIAIR

Universiteit Gent, 2019

t +32(0)3 369 96 83
eline@man-architecten.be

Sofie

Sofie

  • architect-stagiair

KULeuven, 2019

t +32(0)3 369 96 83
sofie@man-architecten.be

Liese

Liese

  • interieurarchitect

Universiteit Antwerpen, 2014

t +32(0)3 369 96 83
liese@man-architecten.be

Tibo

Tibo

  • ARCHITECT - STAGIAIR

KULeuven, 2019

t +32(0)3 369 96 83
tibo@man-architecten.be

Eric

Eric

  • Interieurarchitect

KASK School of Arts, 2020

t +32(0)3 369 96 83
eric@man-architecten.be

Erik

Erik

  • Architect

Henry Van De Velde Instituut, 1994

t +32(0)3 369 96 83
erik@man-architecten.be

Eveline

Eveline

  • Office Manager

t +32(0)3 369 96 83
eveline@man-architecten.be