Werking

Ons architectenbureau doet zeer uiteenlopende opdrachten: ontwerpen van een meubel, een ruimte, een woning, … tot en met stedenbouwkundige opdrachten, met alles daartussenin, zowel nieuwbouw als verbouwingen.

De opdrachtgevers zijn dan ook zowel particulieren, bedrijven als openbare instellingen.

Ons doel: in nauwe samenwerking met de bouwheer tot een eindresultaat komen dat aan alle vraagstellingen voldoet met een duidelijke meerwaarde door de expertise van ons team. In functie van het uit te voeren project worden er voor het ontwerpteam aangegaan met externe architecten, veiligheidscoördinatoren, epb-verslaggevers, ingenieurs, interieur-architecten, landschapsarchitecten, …

Wij kunnen hier putten uit een grote pool van medewerkers en profiteren van alle voordelen van regelmatig met hen samen te werken. Het bouwteam wordt met de grootste zorg samengesteld in functie van het uit te voeren project (grootte, ligging, bouwmethode, planning,…). Ook hier kunnen wij putten uit een groot aantal aannemers uit alle disciplines.

Medewerkers

Bas Wauman

Bas Wauman

  • Architect-Zaakvoerder
  • Veiligheidsco√∂rdinator

Henry Van De Velde Instituut, 2002

t +32(0)3 369 96 83
bas@man-architecten.be

Nele Vercauteren

Nele Vercauteren

  • Interieurarchitecte

Bijloke, 2005

t +32(0)3 369 96 83
nele@man-architecten.be

Olivier Daelman

Olivier Daelman

  • Interieurarchitect

Sint-Lucas Gent, 2004

t +32(0)3 369 96 83
olivier@man-architecten.be

Stefan Mathius

Stefan Mathius

  • ARCHITECT

Henry Van De Velde Instituut, 2002

t +32(0)3 369 96 83
stefan@baswauman.be

Nick Peeters

Nick Peeters

  • Architect

Henry Van De Velde Instituut, 2004

t +32(0)3 369 96 83
nick@baswauman.be

Liesbet Van Royen

Liesbet Van Royen

  • Architecte
  • EPB - Verslaggever

Henry Van De Velde Instituut, 2005

t +32(0)3 369 96 83
liesbet@baswauman.be

Ellen Vossebeld

Ellen Vossebeld

  • Architect

Tech. Universiteit Eindhoven, 2014

t +32(0)3 369 96 83
ellen@baswauman.be

Leonie Van Damme

Leonie Van Damme

  • INTERIEURARCHITECTE

Sint-Lucas Gent, 2013

t +32(0)3 369 96 83
leonie@baswauman.be

Gert-Jan Schulte

Gert-Jan Schulte

  • ARCHITECT

Artesis Antwerpen, 2011

t +32(0)3 369 96 83
gert-jan@baswauman.be